#громадськемісце Хет-трик Бондаренко та сім голів у матчі: «Шахтар» разгромив «Карпати», – ФОТО, ВІДЕО #донецьк #donetsk #донецк

У 6-му турі УПЛ «Шахтар» у Львові приймав «Карпати».

Головний тренер «гірників» Маріно Пушич обрав на гру такий стартовий склад: Різник – у воротах, у центрі оборони вийшли Бондар та Франьїч, на флангах – Вінісіус Тобіас та Педро Енріке, у середині поля діяли Криськів, Бондаренко та Судаков, на позиціях вінгерів грали Зубков та Кевін, а центрфорварда – Сікан, повідомляє пресслужба донецьцкого клубу.

Перший символічний удар по м’ячу завдав захисник України, боєць 1-го окремого батальйону морської піхоти Роман Ковалюк. Він став на захист нашої країни від початку повномасштабного вторгнення, тримав оборону Миколаєва, а потім перебував на Авдіївському напрямку, де зазнав важкого поранення. Дякуємо героєві!

Видовищна перша половина й 4 голи «гірників»

Команди від стартових хвилин грали у відкритий футбол і вже в дебюті створили кілька небезпечних моментів. Спочатку Різник виручив після удару Мірошніченка зі штрафного та добивання Адамюка, у відповідь Судаков із гострого кута влучив у дальню штангу, а удар Бондаренка парирував голкіпер.

Хет-трик Бондаренко та сім голів у матчі: «Шахтар» разгромив «Карпати», - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Утім львів’яни вже за 4 хвилини відігралися – Підлепенець відзначився після кутового. Але надалі забивали лише «оранжево-чорні». На 29-й хвилині Артем Бондаренко вивів донеччан уперед: обігрався із Зубковим та пробив, а м’яч з рикошетом від захисника влетів у сітку – 2:1.